Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хелена Картер і Тім Бартон розійшлися

Хелена Картер і Тім Бартон розійшлися

 25-12-2014, 15:08       o_sem       1190     
Хелена Картер і Тім Бартон розійшлися


Відомість і зірковість ще нікого не рятували від банальних людських проблем. Не дивлячись на всі свої статки і славу, пари відомих і знаменитих розпадаються. Так, буквально вчора стало відомо, що одна з найепатажніших пар Голівуду Хелена Бонем Картер і Тім Бартон розійшлися. Про це повідомили представники пари.

Наразі, важко сказати, що саме стало основною причиною розлучення. Проте, інсайдери впевнені – усьому виною нестабільний стан Тіма. Він, як людина творча, постійно знаходиться у пошуці нових ідей, і намагається створювати щось принципово нове у кінематографі. Варто визнати, що раніше це йому насправді вдавалося. Його картини вражали і заворожували глядача. А Хелена протягом довгих років була його натхненницею і музою.

Проте, все змінюється, і цей тісний зв'язок між акторкою і режисером також змінився. За словами близьких людей акторки, наразі, Тім переживає кризу середнього віку. Хелена ж всіма доступними їй засобами намагалася допомогти йому пережити цей етап життя. Але, Тім так і не зміг достатньо оговтатися. Тому пара і вирішила розійтись. За чутками, можливо, це лише тимчасова сварка і через деякий час вони можуть знову відновити стосунки.

Нагадаємо, що пара має двох дітей – одинадцятирічного Біллі та семирічну Нел, для яких розлучення батьків стало ще більшою несподіванкою, аніж для всіх нас.

Хелена Картер і Тім Бартон розійшлися
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...