Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Патрік Шварцнегер залишиться без спадку?

Патрік Шварцнегер залишиться без спадку?

 13-01-2015, 18:00       o_sem       981     
Патрік Шварцнегер залишиться без спадку?


Пара Патрік Шварцнегер і Майлі Сайрус стає все популярнішою. Майже кожного тижня у засобах масової інформації з’являються якість нові скандальні подробиці їхніх стосунків.

Цього разу причина доволі меркантильна – родичі Патріка настільки проти його стосунків з епатажною співачкою, що погрожують позбавити його спадку. Проте, молодого чоловіка не зупиняють такі погрози. Чи то він упевнений у тому, що ці слова так і залишаться словами, чи він настільки закоханий у Майлі, що його не лякають такі наслідки, але інсайдери запевняють, що Патрік готовий відмовитись від сорока дев’яти мільйонів доларів, які йому мали б належати.

Нагадаємо, що не так давно західні ЗМІ запевняли, що сім’я Шварцнегерів доволі терпимо ставиться до Сайрус. Вони, навіть, провели спільний сніданок. І Марія Шрайвер, мати Патріка, стала краще ставитись до Майлі й назвала її «милою дівчиною». Чи то Майлі вже встигла чимось засмутити сім’ю коханого, чи то їхнє ставлення так і не змінювалось, але ці погрози здаються доволі конкретними, адже інформацію підтвердили офіційні представники Арнольда та Марії.

Тож, схоже на те, що «епатажне кохання» буде вартувати молодшому Шварцнегеру доволі дорого. Сподіваймося, це не зіпсує стосунки молодих закоханих.

Патрік Шварцнегер залишиться без спадку?

Патрік Шварцнегер залишиться без спадку?

Патрік Шварцнегер залишиться без спадку?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...