Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джордж і Амаль Клуні розлучаються?

Джордж і Амаль Клуні розлучаються?

 11-02-2015, 15:40       o_sem       2894     
Джордж і Амаль Клуні розлучаються?


Схоже, що відомий актор Джордж Клуні, все ж таки, не створений для шлюбу. Не встигло пройти і півроку після реєстрації його шлюбу з відомою правозахисницею і просто красунею Амаль Аламудін, як почали ширитись чутки про те, що пара збирається розлучатись.

Причиною цього стала інформація, яку отримали журналісти із вуст близьких друзів Амаль. Вони впевнені, що не за горами розлучення, спричинене впертістю Джорджа. Ні для кого не секрет, що Амаль мріяла про справжню велику сім’ю. І перш за все – про дітей. До весілля інсайдери в один голос заявляли про те, що Джордж так само бажає дітей, як і його кохана. Проте, після того, як їхні стосунки були офіційно зареєстровані, він, схоже, змінив свою думку. А от бажання Амаль нікуди не ділось. Вже півроку вона намагається вмовити свого чоловіка, але їй це все ще не вдається. Клуні зациклений на роботі та кар’єрі, й ні про що інше поки що не замислюється.

А нещодавно Амаль поділилась своїми думками про те, що вже планує розлучатись із Джорджем, оскільки їхні цілі та бажання діаметрально протилежні.
Крім того, проблем у стосунки додає і постійна зайнятість пари. Вони бачаться надзвичайно рідко і причиною тому - це їхні роботи. Клуні наразі перебуває на зйомках «Аве, Цезар», а Амаль продовжує свою кар’єру адвоката.

Джордж і Амаль Клуні розлучаються?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...