Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кара Делевінь заспіває разом із Бейонсе?

Кара Делевінь заспіває разом із Бейонсе?

 3-03-2015, 23:11       o_sem       1341     
Кара Делевінь заспіває разом із Бейонсе?


Відома модель, акторка, а віднедавна, ще й співачка Кара Делевінь продовжує розвивати свою співочу кар’єру. Для того, щоб якомога швидше заробити популярність на пісенному олімпі, вона активно співпрацює з визнаними метрами цієї індустрії.

Всі ми вже давно встигли насолодитись результатом її співпраці з Фареллом Уільясом. А тепер з’явились чутки, що чарівна білявка записує спільний трек із королевою R&B Бейонсе.

Підґрунтям для цих чуток стали світлини, які обидві красуні виклали на своїх сторінках у соціальній мережі. На обох фото видно лише руку й елемент звукозаписної техніки. Проте, світлини настільки схожі, що користувачі соціальних мереж одразу вирішили, що це одна й та сама студія, на якій Кара і Бейонсе записують спільний трек. До того ж, фото з'явились із різницею близько години. Тож, фани вирішили, що це доволі прозорий натяк, адресований саме їм.

Кара Делевінь заспіває разом із Бейонсе?


Що ж, цілком можливо, особливо, зважаючи на те, як активно Кара намагається «пробитись».
Проте, поки що ні Кара, ні Бейонсе, ні їхні офіційні представники не підтвердили, але й не спростували цієї новини. Тому, чекаємо офіційних заяв, а краще – спільного треку, аби оцінити результат співпраці.

Кара Делевінь заспіває разом із Бейонсе?

Кара Делевінь заспіває разом із Бейонсе?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...