Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стало відомо, що Світлана Ходченкова вагітна

Стало відомо, що Світлана Ходченкова вагітна

 13-11-2015, 09:30       Marianna_777       1393     
32-річна актриса довгий час приховувала свою вагітність. Поява Ходченкової на церемонії вручення премії «Жінка року Glamour» на початку листопада в сукні широкого крою підігріла інтерес світських хронікерів, і їм вдалося з'ясувати, чи правда це. Людина з близького оточення Світлани підтвердив, що актриса чекає первістка і в знаходиться на третьому місяці вагітності. Передає glamurchik.org з посиланням на life-star.ru

Стало відомо, що Світлана Ходченкова вагітна

«Свєта поки намагається не афішувати своє становище, тим більше, що термін невеликий, проектам, в яких вона зараз зайнята, це ніяк не заважає і ще якийсь час не заважатиме»,- повідав інсайдер.

Батьком дитини є бізнесмен Георгій Петришин, з яким Ходченкова зустрічається чотири роки. Найближчим часом пара узаконить свої стосунки. Весілля, як зізналася Ходченкова, буде скромним і на ній будуть присутні тільки найближчі.

Стало відомо, що Світлана Ходченкова вагітна

«Як будь яка нормальна жінка я хочу дітей, готувати обіди і вечері. Словом, сім'ю в широкому розумінні цього слова. Але я навряд чи зможу відмовитися від кіно. Якщо і уявляю себе матір'ю, то з якимось модним гаджетом, в якому видно, як солодко сопе немовля, поки мама слухає пояснення сцени за лаштунками. Або моя дитина буде повзати по дитячій кімнаті салону краси », - говорить актриса.
Нагадаємо, раніше Світлана Ходченкова перебувала у шлюбі з актором Володимиром Яглич. Пара розлучилася влітку 2010 року. У травні 2015 Георгій Петришин зробив актрисі пропозицію на сцені театру.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...