Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

 26-11-2015, 19:30       Marianna_777       1578     
Асистент Чарлі Шина Стів Хан не просто особистий помічник актора, але і його близький друг. Стів супроводжує Шина на зйомках і вечірках: і як ніхто знає, коли босові знадобиться допомога.

Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

Хан довгий час навіть не задумувався про те, що його начальник хворий на ВІЛ. На одній з численних вечірок у 2011 році Чарлі Шин порізався з необережності, актор був дуже п'яний. Краплі крові виявилися на килимі, на деяких предметах. Хтось із друзів актора пожартував, що це "тигряча кров" ("Тигриная кров" - назва енергетичного напою, який вживає Чарлі Шин, -. Прим ред.). Коли помічник спробував допомогти Шину, актор агресивно відреагував закричавши:

Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

"Не чіпай мою кров, не чіпай мою кров!"

Гості на вечірці зніяковіли від криків, ніхто не міг зрозуміти, чим викликана така реакція.

Стів розповів: "Я тоді подумав, може, у нього гепатит С або щось таке. Я не міг уявити, що все набагато гірше".

Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

У грудні 2012 року Шин зізнався своєму асистенту, що у нього ВІЛ. Хан згадує ту розмову: "У мене тоді був конфлікт з охоронцем. Я через це був сильно засмучений. Ми з Чарлі сиділи на кухні, я відверто розповів йому про свої проблеми. Тоді він відповів: "Життя не ідеальна". У наступний момент він сказав, що ВІЛ-позитивний".

Хан продовжує: "Я був шокований. Чарлі поводився впевнено, він сказав: "Не плач, все добре, я не вмираю, все налагодиться".
Коли Стів запитав його, як він заразився вірусом, актор відповів: "Я облажався".

З цього моменту Стів став піклуватися про Чарлі, кожен день він стежить за тим, щоб актор не пропускав прийоми медикаментів. Шин не дуже відповідально приймає пігулки, тому асистентові доводиться весь час бути напоготові.

Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

"У таблеток є побічний ефект. Чарлі від них сильно нудить, через що він не може їсти. Кожен день він платить особистому кухаря 1500 доларів, але не торкається до їжі".

У Хана завжди є собою коричневі паперові пакети, які він носить для Чарлі. У будинок актора регулярно приходить медсестра, щоб взяти кров на аналіз.

"Під час зйомок серіалу "Управління гнівом" (Anger Management) з 2012 по 2014 рік у Шина практично не було часу на себе. Після знімального дня він приходив додому, де його чекала медсестра. Він весь час сидів у чотирьох стінах, нікуди не виходив",- розповідає помічник.

Асистент Чарлі Шина розповів про спосіб життя актора після виявлення ВІЛ

Незважаючи на хворобу, Шин час від часу продовжує веселитися, як у старі добрі часи. У перерві між зйомками актор зі своєю командою відправився в подорож по Ісландії, Шотландії, Кабо Верде-і Колумбії. Хан розповів, що тоді Чарлі пустився у всі тяжкі: він приймав заборонені речовини, дуже багато пив і не тільки.

"Я намагався зупинити його. Це були шалені часи, але Чарлі як і раніше залишався хорошим хлопцем. Так, він розважався з порнозірками, іноді їх було відразу чотири. Але він завжди робив це за закритими дверима, а не у всіх на виду",- згадує Стів Хан.

Особистий ассистент розповів і про те, як важко Чарлі давалися зйомки в серіалі "Управління гнівом". Через хворобу акторові було важко зосередитися: він з величезним зусиллям запам'ятовував сценарій і свій текст.

Стів також розповів, як красиво Шин доглядає за дівчатами. Всіх своїх коханок він задаровує подарунками. Актор обожнює справляти враження. Дівчата, які зустрічалися з ним, завжди отримували величезні суми грошей і розкішні подарунки:

"Одній дівчині він перевів 20000 доларів. Вони навіть не займалися сексом, просто разом проводили час. Він був щедрий з усіма, включаючи персонал".

Асистент також розповів, що зараз актор дуже переживає через метушню в ЗМІ.

"Чарлі намагається впоратися з тим, що люди продають його, розповідають все журналістам, спотворюють правду. Але він звик до таких ударів долі, Чарлі впорається і з цим".

При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...