Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Співак Шура не може знайти маму

Співак Шура не може знайти маму

 7-12-2015, 10:00       Marianna_777       1098     
Не так давно співак Шура на всю країну зізнався про те, що його рідна мати виселила його з родового гнізда. Квартира в Новосибірську, в якій виконавець хітів «Холодна місяць» і «Твори добро» провів дитинство, більше не має відношення до співака. Його мати Світлана Медведєва подала на сина позов в 2013 році і попросила суд визнати, що Шура втратив право користування житловим приміщенням, тому що він давно живе в Москві і володіє іншою нерухомістю. Незважаючи на те, що відносини між зіркою і його мамою завжди були далеко не безхмарними, цей випадок все одно не змусив співака забути про жінку, завдяки якій він з'явився на світ. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Співак Шура не може знайти маму

Шура пробачив маму і хотів було налагодити з нею спілкування, проте Світлана просто зникла з його життя без сліду. «Я буду радий з нею поспілкуватися, якщо вона прийде до мене і скаже:« Давай поговоримо ». Просто вона пропала і її немає ... - ділиться співак - Я не знаю ні телефону, ні адреси ... Я абсолютно не знаю, де вона. Намагався знайти її, але мені ніхто і нічого не говорить. У нас немає спільних знайомих, і навіть родичів майже не залишилося ».

Співак Шура не може знайти маму

За словами артиста, проблеми в його відносинах з матір'ю почалися ще в глибокому дитинстві. У Світлани не склалася сім'я з батьком хлопчика, і вона стала робити спроби налагодити своє особисте життя. Шура підозрює, що попросту заважав мамі, адже найчастіше чоловіка відлякує наявність дітей у жінки, за якою він починає доглядати. Артист пригадує, що мати навіть просила його звертатися до неї по імені, щоб не впадало до очі, що він її син.

«У дев'ять років мене вже здали в дитячий будинок. Напевно, з дев'яти років у нас все пішло не так або ще раніше. Я плакав, кричав, кликав маму. Вона була на роботі. Вона працювала секретарем-друкаркою і керівником хору у військовій частині. І завжди була на роботі », - згадує своє невеселе дитинство Шура.

Співак вважає, що зараз у його мами в житті все добре. «Якби було погано, вона давно б мене знайшла. Я вважаю так », - уточнює Шура, мабуть, натякаючи на те, що його матеріальне становище дозволяє допомогти матері в тому випадку, якщо вона до нього за такою допомогою звернеться.

Про те, що мати може просто знайти артиста, щоб запропонувати забути йому всі старі образи, він вже й не мріє. «Ми ж з мамою взагалі давно не спілкуємося. Це не через мою естрадної діяльності, це пов'язано з її характером », - говорить Шура.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...