Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Різ Візерзспун на грані розлучення

Різ Візерзспун на грані розлучення

 14-12-2015, 18:30       Marianna_777       1238     
Відносини Різ Уізерспун і її чоловіка Джима Тота переживають серйозну кризу. Як пише ряд видань, зоряна пара, по суті, розійшлася; лише на публіці вони роблять вигляд, що у них все добре. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Різ Візерзспун на грані розлучення

Причин сімейної кризи декілька: по-перше, загальні давні проблеми з алкоголем - ще в 2013 році стався скандал, коли Уізерспун і Той, затримані за водіння в нетверезому вигляді, вступили у перепалку з поліцейським. По-друге, Джим Той повертається до активної роботи. За словами джерела, заради сімейного щастя Той прийняв рішення пожертвувати кар'єрою, адже на момент зустрічі з актрисою він був успішним акторським агентом (серед його клієнтів був, наприклад, Метью Макконахі). Зараз Джим повернувся в кінобізнес, на невдоволення дружини не реагує і мало часу проводить з родиною. «Він трудиться цілодобово, весь час зайнятий і часто не відповідає на її дзвінки. Різ каже, що Джим виявився не тим, за кого вона виходила заміж », - повідомляє інсайдер.

Різ Візерзспун на грані розлучення

Незважаючи на всі ці складності, актриса не поспішає робити рішучі кроки: як каже джерело, сама ідея здається їй образливою. Уізерспун вже була заміжня і розлучатися вдруге поки не готова. Крім того, нинішній шлюб з Джимом Тотом вона вважає вкрай вдалим з точки зору публічної репутації і корисним для її іміджу. Також важливим моментом є гроші: «Думка про поділ їх загального стану - 135 000 000 доларів - лякає Різ», - стверджує інсайдер.
Цікаво, що кілька місяців тому ЗМІ повідомляли про намір Уізерспун розлучитися з Тотом, бо «той постійно п'є».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...