Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Вікторія Бекхем заробляє вдвічі більше свого чоловіка!

Вікторія Бекхем заробляє вдвічі більше свого чоловіка!

 20-12-2015, 16:00       Marianna_777       1247     
Як повідомило авторитетне британське видання, за останній рік дружина знаменитого футболіста у відставці, Девіда Бекхема отримала від своєї комерційної діяльності за минулий рік вельми солідний прибуток. Вікторія заробила ні багато, ні мало - цілих 34000000 фунтів стерлінгів. У той час, як її чоловік Девід поповнив свій банківський рахунок набагато більш скромною сумою - 17 мільйонами. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Вікторія Бекхем заробляє вдвічі більше свого чоловіка!

У 2008-му коли Вікторія ще тільки починала свою кар'єру бізнес-леді, багато хто з великим скепсисом поставилися до її затії. Друзі натякали їй, що краще б вона займалася тим ділом, яке їй так добре вдається - тобто співала. Але Вікторія, нікого не слухаючи, продовжувала будувати свою імперію моди. Тепер, сім років потому Вікторія може по праву пишатися досягнутими результатами. Безпосередньо на неї працюють більше сотні найманих службовців, а товари її бренду продаються в 60 країнах світу. Дружина Девіда володіє шикарним, триповерховим бутиком в Лондоні - на Доуер-стріт. І захоплені відвідувачі магазину кажуть, що він оформлений не гірше, ніж престижна галерея мистецтв.

Вікторія Бекхем заробляє вдвічі більше свого чоловіка!

Що ж стосується Девіда, то з нього бізнесмен вийшов значно менш удачливий. Так що йому, схоже, доведеться відтепер змиритися з роллю «другої скрипки» поруч зі своєю суперуспішної дружиною. І з ностальгією згадувати, що він колись вважався найбільш високооплачуваним футболістом у світі. І був такий багатий, що міг, наприклад, дозволити собі перерахувати всю свою зарплату за рік - на благодійність.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...