Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кендалл Дженнер і Джіджі Хадід допомогли бездомному почати модельну кар'єру

Кендалл Дженнер і Джіджі Хадід допомогли бездомному почати модельну кар'єру

 21-12-2015, 11:30       Marianna_777       1044     
Поки Ліндсі Лохан закликала до добрих вчинків, нехай і у вигляді пледа для безпритульних за півтори тисячі євро, Джіджі Хадід і Кендалл Дженнер обійшлися без зайвих слів і перейшли відразу до справи, надавши допомогу бездомному скейтеру - причому не речами і не грошима, а можливістю ці гроші заробити. Нерозлучні подруги допомогли йому зробити перші кроки до зоряного майбутнього і підписати перший модельний контракт. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Кендалл Дженнер і Джіджі Хадід допомогли бездомному почати модельну кар'єру

З 20-річним Джоном Економу Кендалл і Джіджі познайомилися під час однієї зі своїх зйомок на пляжі Веніс-Біч, де він і жив. Молоді люди розговорилися, а через два тижні Кендалл вже зв'язала Джона з модельним агентством Two Management, з яким молода людина підписав свій перший контракт - так само, як свого часу і сама Дженнер. Багато обіцяючий старт для вчорашнього бездомного, чи не так?

Кендалл Дженнер і Джіджі Хадід допомогли бездомному почати модельну кар'єру

Джон вже розповів про свою удачу в інтерв'ю The Daily Mail:

Одна з дівчат сказала мені: "Ти милий". Я озирнувся, і між нами зав'язалася розмова. Кендалл класна, вона мислить дуже приземлено і реалістично, вона дуже спокійна і розслаблена. Ми просто поговорили з нею про життя, про модельну професії і про особисте.

Відомо, що Джон переїхав до Каліфорнії з Мілуокі, мріючи здійснити свої мрії, але єдине, чого йому поки вдалося добитися, - це популярність у місцевих дівчат. У нього навіть з'явилося прізвисько - Ромео з Веніс-Біч.

Кендалл Дженнер і Джіджі Хадід допомогли бездомному почати модельну кар'єру

Я люблю спати на пляжі, але ще більше я люблю ночувати з дівчатами у них вдома.

Сьогодні Джон раніше живе на пляжі, але тепер у нього є надія на майбутнє в модельній професії.

Я хочу стати кращим! Хочу зайняти місце на самій вершині разом з Кендалл, Джастіном Бібером та іншими зірками. Я впевнений, що у мене вийде.

Як мовиться, настрій на успіх - це вже половина успіху. Побажаємо ж новоспеченому манекеннику не меншу, ніж його впевненість у собі, працьовитості й удачі.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...