Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Алена Шишкова знову зустрічається з Тіматі?

Алена Шишкова знову зустрічається з Тіматі?

 23-12-2015, 17:00       Marianna_777       2004     
Розставання Альони Шишковою і Тіматі можна назвати ідеальним: ніяких сварок, прилюдних скандалів і з'ясування стосунків. Обидва люблять свою доньку Алісу, яку доручили виховувати бабусі репера Сімоні. Зараз малятко знаходиться в одній з теплих країн з бабусею на відпочинку, а її батьки займаються своїми справами.

Алена Шишкова знову зустрічається з Тіматі?

Два дні тому на сторінці в інтаграмі Альони з'явився знімок, який відразу заінтригував її підписників. На фотографії Альона тримає в руках кошик з шикарними трояндами. Дівчина залишила багатозначний коментар:

"І нехай ваш суботній вечір буде якимось особливим💫🌹💋"

Алена Шишкова знову зустрічається з Тіматі?

В принципі, немає нічого дивного в тому, що такій красивій дівчини дарують шикарні букети. Якби не один момент: Альона стоїть поруч з білим мерседесом. Хтось може здивуватися - хіба мало мерседесів в Москві. Мерседесів, звичайно, не мало, але цей є точною копією мерседеса Тіматі, на якому раніше Олена не раз позувала, коли зустрічалася з музикантом. Збіг?


Зовсім недавно ходили розмови, що у Альони Шишковою роман з Андрієм Чадовим. Пара брала участь у фотосесії, після чого папараці застали їх за довгим поцілунком.
Днями Андрій видалив зі свого інстаграма всі знімки з Оленою. Ще один збіг?
Цілком можливо, що всі ці події взаємопов'язані: Олена і Тіматі в переддень Нового року цілком могли дати ще один шанс своїм відносинам. Чому б ні?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...