Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Павел Воля поділився своїми інтимними проблемами

Павел Воля поділився своїми інтимними проблемами

 25-12-2015, 14:30       Marianna_777       1123     
Півроку тому в сім'ї Павла Волі і Ляйсан Утяшевой народилася друга дитина. Малятко Софія повністю змінила життя і звички молодого батька. Весь вільний час гумориста підпорядковане тепер дітям. Передає glamurchik.org з посиланням на starandstar.ru

Павел Воля поділився своїми інтимними проблемами

Павло, звичайно, з гумором, але все-таки поскаржився на проблеми з сексом, які з'явилися у нього з дружиною:

"Коли у тебе двоє дітей, у тебе немає часу на секс. Весь час іде на дітей. Знаєте, як виглядає прелюдія, коли у тебе двоє дітей? Просто кивок у бік спальні. Просто киваєш і кажеш: «За мною!»"

Незважаючи ні на що гуморист задоволений тим життям, яке вони зараз з Ляйсан ведуть. Павло Воля зробив важливе відкриття: головніший сім'ї нічого не може бути. Тепер, їдучи навіть на кілька днів, він важко переживає кожну розлуку.

Павел Воля поділився своїми інтимними проблемами

Щоб всією сім'єю виїжджати за місто, артистові довелося поміняти престижну люксову машину на більш містку. Тепер гуморист вміщає в машину все, що може знадобитися малюкам. Павло називає новий автомобіль мікроавтобусом. За словами резидента Comedy Club, їх сімейство тепер справжні хіпі:

"У нас сім'я незвичайна: ми вирізаємо квіточки з штор, розфарбовуємо екран телевізора маркерами. Ми не просто рок-н-рольщики, ми хіпі! Хіппі їздили на мікроавтобусі і робили все, що хотіли. Це ж вилиті ми!"
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...