Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кріштіано Рональдо скоро стане батьком

Кріштіано Рональдо скоро стане батьком

 1-01-2016, 15:00       Marianna_777       1126     
Відпустка Кріштіану Роналду в Майамі доповнюється новими подробицями. Як з'ясувалося, в той час як сам Роналду проводив різдвяні канікули в компанії своїх м'язистих друзів, його 5-річний син був у Португалії з матір'ю Роналду Долорес. Передає glamurchik.org з посиланням на elle.ru

Кріштіано Рональдо скоро стане батьком

Вчора ведуча португальської радіостанції CMTV Майя (Крістіна Мораіш де Карвальо) заявила в ефірі, що тільки дуже серйозна причина могла сподвигнуть Роналду зустрічати головний сімейне свято без сім'ї та залишити дитину з бабусею. «Минуле Різдво він зустрічав далеко від матері, сестер і братів тому, що був в цей час з Іриною Шейк і її родичами. При цьому Кріштіану-молодший тоді був з ним », - заявила радіоведуча.

Кріштіано Рональдо скоро стане батьком

На думку Майї, 30-річний нападник мадридського «Реала» відправився до Флориди з метою пошуку сурогатної матері та укладення домовленості про «отримання» нової дитини. Радіоведуча також пригадала, що нещодавно 30-річний футболіст заявив, що хотів би мати 5 або навіть 6 дітей, і, мабуть, вирішив, що пора переходити від слів до справи. За чутками, його перший дитина була народжена від сурогатної матері, що сам Роналду і його родина ніколи публічно не коментували. Побічно на це вказує і те, що про матір Крішітану Роналду-молодшого (або, як його називають в Португалії, Кріштіаніньо) громадськості нічого не відомо.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...