Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Том Круз збирається в четверте одружитись

Том Круз збирається в четверте одружитись

 1-01-2016, 19:30       Marianna_777       965     
Як стверджують репортери видання «Life and Stile», Том Круз надумав зіграти весілля вчетверте. Головна кандидатка на роль нареченої - актриса Софія Бутелла. Софії 33 роки, вона родом з Алжиру. У ранній юності вона виступала у складі команди французьких гімнасток. А останнім часом Бутелла успішно знімається в кіно.

Том Круз збирається в четверте одружитись

Круз познайомився з Софією на кастингу нового фільму «Мумія», вільної фантазії на тему популярної франшизи. Тому довірили цього кіно головну роль. І хоча Круз офіційно не є продюсером проекту, але до його думки все ж прислухаються. Тому Крузу, який був зачарований темпераментною актрисою з першого погляду, не склало труднощів умовити творців фільму віддати головну жіночу роль Софії. Вони зустрілися кілька разів за межами знімального майданчика і, як стверджує один з приятелів актора, Круз вирішив, що Бутелла - практично ідеально підходить на роль його майбутньої дружини.

Том Круз збирається в четверте одружитись

Том підшукує собі нову дружину вже давно - з тих пір, як він розлучився в 2012-му зі своєю другою дружиною Кеті Холмс, мамою його дочки Сурі. До Кеті він перебував у шлюбі з Ніколь Кідман, разом з якою виховував двох прийомних дітей. А першою дружиною Круза була Мімі Роджерс - з нею він прожив всього три роки. До речі, саме Мімі ввела Тома в скандально знамениту сайентологічну церкву.

Том Круз збирається в четверте одружитись

Крузу непросто вибрати собі нову дружину, адже до кандидаток на цю роль він пред'являє безліч вимог. По-перше, наречена повинна проявити повагу до Тома і його релігії і обіцяти у всьому слухатися чоловіка. Далі, дівчина повинна бути досить молода, щоб народити йому ще одну дитину. Адже від Сурі він після розлучення з Кеті Холмс практично зрікся. Як стверджують, через те, що Кеті публічно відкинула релігію Тома і стала, у підсумку, разом з донькою «персоною нон грата» для саєнтологів.

І, нарешті, претендентка на роль нареченої повинна пройти найсуворіший «кастинг» у саєнтологів - порадників Круза. І це за минулі три роки не вдалося поки нікому. Будемо сподіватися, що Софії Бутелла пощастить більше, ніж її попередницям.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...