Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анна Хилькевич ризикує втратити молоко

Анна Хилькевич ризикує втратити молоко

 7-01-2016, 16:00       Marianna_777       1342     
Справжній зоряний бебі-бум трапився в кінці минулого року. Серед знаменитих новоспечених матусь опинилася і Ганна Хількевич. 29-річна актриса подарувала своєму чоловікові дочку, яку щасливі батьки назвали Аріана. За місяць зірка популярного ситкому «Універ. Нова общага »встигла порадувати шанувальників знімком, зробленим під час прогулянки з новонародженою малятком, а також відвідати студію« Вечірнього Урганта ». Тепер всі сили молода мама кинула на те, щоб привести себе в колишню форму. Заради цього Хилькевич вирішила навіть ризикнути власним здоров'ям. Так, кілька годин на день телезірка проводить у спортивному залі, що лікарі категорично забороняють новоспеченим мамам. Передає glamurchik.org з посиланням на starhit.ru

Анна Хилькевич ризикує втратити молоко

На думку фахівців, вдаватися до фізичних навантажень у фітнес-центрі можна лише через два, а то й три місяці після пологів. Силові навантаження не бажані під час годування малюка грудним молоком. Медики вважають, що це в першу чергу може нашкодити новонародженому, адже під час силових навантажень виділяється молочна кислота, яка псує молоко. Тому лікарі наполягають в настільки трепетний момент обмежитися лише йогою і пілатесом, якщо вже молодій мамі не терпиться почати повертати осину талію.

«Лікарю, я акуратно і не швидко, і не часто. Фігура, повернися », - таким коментарем актриса супроводила фотографію на біговій дорожці.

Анна Хилькевич ризикує втратити молоко

Передплатники тут же почали обговорювати, чи не рано Хилькевич приступила до спортивних навантажень. Незабаром користувачі вже забули предмет спору і перейшли на звичну тему, яка останнім часом раз у раз спливає в мікроблозі актриси - засудження за те, що молода мама надовго залишає новонароджену без своєї уваги. На думку шанувальників, дівчина багато часу проводить поза домом.

До слова, сама зірка в декретній відпустці не збирається засиджуватися. Вже зараз Анна запасається грудним молоком, плануючи в новому році повернутися до улюбленої роботи. Актриса навіть продумала план, як буде відправляти молоко малятку прямо зі знімального майданчика. І зізналася, що вже заморозила півлітра необхідної їжі для коханої донечки. Поки разом з актрисою тимчасово живе її мама, яка допомагає дочці навчитися всім тонкощам материнства.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...