Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анжеліна Джолі усиновила сьому дитину

Анжеліна Джолі усиновила сьому дитину

 12-01-2016, 11:30       Marianna_777       1246     
У сім'ї Анджеліни Джолі і Бреда Пітта з'явився сьома дитина. Голлівудська актриса, відома своєю любов'ю до дітей, таємно усиновила однорічного хлопчика з неблагополучної камбоджійської родини. "Усиновлення проходило, як таємна військова операція. Енджі не хотіла, щоб Бред здогадався про це, тому що вона знає, що він проти", - завило джерело RadarOnline. Передає glamurchik.org з посиланням на dni.ru

Анжеліна Джолі усиновила сьому дитину

Відомо, що хлопчик, якого взяла Джолі, є одним з тринадцяти дітей в дуже бідній сім'ї з непрацюючим хворим батьком. Джолі не лише забрала малюка до себе, а й давно допомагає його родичам. Так актриса не тільки забезпечила сім'ю всім необхідним, але і заплатила один мільйон доларів за те, щоб забрати до себе одного з дітей.

Анжеліна Джолі усиновила сьому дитину

Чутки про те, що Анджеліна Джолі і Бред Пітт готуються до усиновлення сьомої дитини, з'явилися восени минулого року. Правда тоді повідомлялося, що членом зоряної сім'ї стане малюк, якого актриса зустріла в таборі для біженців в Сирії. "У них шестеро дітей, додати до них разом ще трьох здалося йому занадто складним завданням. Бред сказав, що вони повинні подумати про своїх дітей і про те, як це на них вплине. Енджі погодилася, і вони зважилися на всиновлення одного малюка. Вони зайнялися оформленням необхідних паперів, але взяти сироту з Сирії не так-то просто. Процес усиновлення може розтягнутися на п'ять-шість місяців ", - поділився знайомий пари.

Поки подружжя не підтвердили інформацію про усиновлення. Зараз вони ростять шістьох дітей: 14-річного Меддокса, десятирічну Захару, дев'ятирічну Шайло, 12-річного Пакса, шестирічних Нокса і Вів'єн.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...