Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна не збирається іти у декретну відпустку

Ксенія Бородіна не збирається іти у декретну відпустку

 15-01-2016, 14:30       Marianna_777       1376     
Ксенія Бородіна повертається до роботи. Вже 25 січня телеведуча повернеться на знімальний майданчик телепроекту «Дом-2», який вона веде вже більше десяти років. Малятку Теї якраз напередодні виповниться всього один місяць. Виявляється, телеведуча навіть і не думала йти в декрет. Передає glamurchik.org з посиланням на 7days.ru

Ксенія Бородіна не збирається іти у декретну відпустку

В останні тижні перед пологами Бородіна взяла саму звичайну відпустку. До речі, після появи Теї на світ телеведуча веде дуже активний світський спосіб життя. Навіть у день виписки з пологового будинку Ксенія вирвалася з дому на кілька годин, щоб привітати свою подругу в день її весілля. А буквально днями з'явилася на дівич-вечорі іншої приятельки.

Ксенія Бородіна не збирається іти у декретну відпустку

Нагадаємо, Ксенія стала мамою вдруге 22 грудня минулого року. Дівчинка народилася здоровенькою, тому з пологового будинку їх з Ксенією відпустили вже через три дні після пологів. Цікаво, що свою нинішню вагітність зірка приховувала до восьмого місяця, хоча шанувальники Бородіної і здогадувалися про те, що вона чекає дитину. Адже весілля Ксенії з другим чоловіком відбулася на два місяці раніше призначеного терміну. Спочатку вона і Курбан збиралися одружитися у вересні, але зареєстрували відносини і влаштували пишне торжество в липні. Звичайно ж, причиною поспіху друзі телеведучої та її шанувальники назвали вагітність. Сама Ксенія всі розмови спростувала, пояснила, що просто не любить дощову осінню погоду. Але через кілька місяців «цікаве становище» приховувати вже було безглуздо.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...