Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Дружина Стаса Костюшніка розповіла про проблеми в сім'ї

Дружина Стаса Костюшніка розповіла про проблеми в сім'ї

 16-01-2016, 11:30       Marianna_777       1135     
Дружина екс-солістка групи «Чай вдвоем» Юлія Костюшкина опублікувала в «Інстаграм» пост на підтримку самої себе. Дівчина поділилася з підписниками складною ситуацією: захворіли рідні, зламалася машина, довелося шукати нову няню, не вдалося поїхати у відпустку, зайва вага після пологів повністю не пішла. Шанувальники вже було списали все це на післяпологову депресію, але Юлія поспішила порозумітися.

Дружина Стаса Костюшніка розповіла про проблеми в сім'ї

«Я відразу сказала, що це не пост жалості, - розповідає молода матуся. - Просто завжди неприємно, якщо навалюється купа всього і відразу. Я лише сказала, що рік тільки почався, а мені вже довелося вирішувати різні проблеми ».

Красуня вважає, що вся справа в холоді і поганій погоді. «Хочеться вже літа. Коли є проблеми, а за вікном ще й мороз, то все здається навіть гірше, ніж є. А поїхати в літо самим у цьому році у нас зі Стасом не вийшло. Мирону всього місяць, звичайно, я його не залишу ».

Крім того, перехворіти за останній місяць встигла майже вся родина Костюшкіних. «Спочатку боліла мама, потім після пологів і я. Числа 29-го Стас звалився з температурою 39 і Новий рік зустрічав взагалі в масці. У Богдана була вітрянка. Дуже переживала, що не дай бог захворіє Мирон », - ділиться телеведуча.

Проблем зоряного сімейства додала і вже колишня няня.

«Ось ти чекаєш няню, яка вже рік у тебе працює, а вона замість того, щоб зателефонувати, в Facebook пише тобі, що у неї замело дорогу і приїде вона, коли сама вважатиме за потрібне. З'ясувалося, що так по-хамськи вона спілкується, тому що це ще я її і образила. Думаю, вона просто хотіла вибити грошей, не знаючи, що з січня я і так хотіла підвищити їй зарплату ».


Але довго переживати не довелося, адже нову няню Юлія знайшла дуже швидко. «Незамінних людей немає, і тепер у нас працює вже інша. Я й сама можу впоратися з дітьми, але, коли вийду на роботу, допомога, звичайно, знадобиться. В принципі робити нічого особливого й не треба - Богдан ходить до школи, потім на музичні або спортивні секції, а Мирону треба зробити пляшечку з їжею, поміняти памперс і погуляти ».

Цікаво, що головними критеріями при виборі няні для Костюшкін є порядність, ввічливість, акуратність і чесність. Спеціальних навичок або додаткової освіти, на думку Юлії, поки не потрібно.

«Я якось з першого разу вмію визначати, зможе ця людина у мене працювати чи ні. Зазвичай всі залишаються зі мною надовго - перше враження мене ніколи не обманює. Поки немає необхідності в якихось спеціальних навичках, але, зрозуміло, коли молодший син підросте, то вже можуть знадобитися заняття, наприклад, з дошкільної освіти ».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...