Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кардашьян на дієті Аткінса: "Це до біса важко!"

Кім Кардашьян на дієті Аткінса: "Це до біса важко!"

 20-01-2016, 18:00       Marianna_777       1139     
Навіть для байдужих до сімейства Кардашьян не секрет - свою другу вагітність найзнаменитіша з сестер - Кім - переживала дуже важко - так багато в пресі було матеріалів про ускладнення її самопочуття і скарг на набір ваги. Передає glamurchik.org з посиланням на spletnik.ru

Кім Кардашьян на дієті Аткінса: "Це до біса важко!"

Кім не раз зізнавалася, що не може дочекатися пологів, щоб скоріше почати боротьбу з набраними кілограмами і повернутися до колишньої форми. Сказано - зроблено: на початку грудня вдруге ставши матір'ю, телезірка взялася за справу, вирішивши дотримуватися низьковуглеводной дієти Аткінса.

Кім Кардашьян на дієті Аткінса: "Це до біса важко!"

Під час свого першого після пологів онлайн-спілкування з шанувальниками телезірка заявила, що за час вагітності набрала більше 27 кілограмів. Плюс - за останні кілька років, за її словами, вона додала ще п'ять зайвих кіло, з якими теж доведеться розпрощатися. У загальній складності Кім потрібно скинути більше 30 кілограмів, щоб стати навіть стрункішою, ніж вона була до заміжжя.

"Я набрала 27 кілограмів за час вагітності, але ще набрала п'ять кілограмів за останні кілька років, так що прийшов час позбутися від усього зайвого відразу. Частина зайвої ваги, звичайно, пішла з рідиною під час пологів, але з іншим доведеться боротися самостійно.
Я вся в передчутті і хвилюванні! Буду ділитися з вами своїми успіхами на шляху до стрункості!"

Однак схуднути виявилося важче, ніж вона припускала, в чому теледіва зізналася своїм фоловерам в Twitter:

"Це до біса важко!"

У пошуках підтримки Кім супроводила своє висловлювання хештегом #BeastMode (звірячий режим) і #WhosWithMe (хто зі мною).

Кім Кардашьян на дієті Аткінса: "Це до біса важко!"

Я так схвильована і максимально зосереджена на тренуваннях і дієті.

Не важко повірити, що обмежувати себе в їжі Кім нелегко - за останні кілька місяців ми часто читали про те, що їй важко контролювати свій апетит. В одному з інтерв'ю вона навіть зізналася:

Кім Кардашьян на дієті Аткінса: "Це до біса важко!"

"Це було жахливо, кожен сказав би про мене: "Вона не може перестати їсти".

Побажаємо ж нашій героїні сил і терпіння на цьому нелегкому шляху і поспішаємо приєднатися до неї - новорічні канікули не пройшли даром і для нашої талії.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...