Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Галина Сергіївна зі «Татусевих дочок» виходить заміж

Галина Сергіївна зі «Татусевих дочок» виходить заміж

 30-01-2016, 17:00       Marianna_777       1321     
Принаймні, на «Золотому орлі» тільки про це і говорять. На урочистій церемонії актриса Ліза Арзамасова з'явилася з каблучкою на безіменному пальці. Передає glamurchik.org з посиланням на wday.ru

Галина Сергіївна зі «Татусевих дочок» виходить заміж

Чужі діти ростуть швидко. А діти-актори - і то швидше. Не дивно, що поява актриси Лізи Арзамасової справила справжній фурор. Від нескладною дівчатка в окулярах і з косичками, що грала Галину Сергіївну в «Татусевих дочках», не залишилося й сліду. На червоній килимовій доріжці у спалахах фотокамер чарівно посміхалася розкішна молода дівчина.

Червона сукня в підлогу, вигідно підкреслює ідеальну фігуру 20-річної актриси, стильна зачіска, макіяж і ... каблучка на безіменному пальці (!), Яке, безумовно, не залишилася непоміченою.

Галина Сергіївна зі «Татусевих дочок» виходить заміж

«Як? Невже наша Галина Сергіївна стала зовсім дорослою? »- раз у раз перешіптувалися гості заходу. Сама Ліза тим часом тільки загадково посміхалася.

Тим часом поки залишається загадкою, хто став обранцем висхідної зірки російського кінематографа. Як, втім, і чи є він насправді ... (А що? Раптом актриса вирішила пожартувати над усіма ?!) Так чи інакше все таємне зовсім скоро стане явним.

Шанувальники Галини Сергіївни тим часом вже щосили будують припущення в соцмережах. Дехто впевнений, що обранцем актриси міг стати актор Філіп Блідий, який зіграв у тих же «Татусевих дочках» Веніка. Хоча, звичайно, останньому віриться не дуже. Лізу і Філіпа в ЗМІ намагалися одружити не одного разу, але актори запевняють, що їх пов'язує тільки тепла дружба.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...