Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Коханець заплатить Вікторії Боні за розрив

Коханець заплатить Вікторії Боні за розрив

 4-02-2016, 18:08       Marianna_777       994     
Популярна телеведуча, колишня учасниця скандального телепроекту "Дом-2", вже кілька років живе з успішним бізнесменом з Монако Алексом Смерфітом. У закоханих все добре. Вони щасливі, і виховують трирічну доньку Анджеліну. Правда офіційно свої відносини пара досі не оформила.

Коханець заплатить Вікторії Боні за розрив

У зв'язку з цим у шанувальників Вікторії Боні часто виникає питання: коли все-таки відбудеться довгоочікуване весілля? Телеведуча вже втомилася пояснювати, що штамп у паспорті для неї нічого не значить, однак наполегливі фанати переконують зірку, що заміжжя їй необхідно для фінансового спокою.

За їх словами, після розриву з коханим вона може залишитися ні з чим. Однак на цей рахунок Боні, по всій видимості, турбуватися не варто. Смерфіт вже підготував план на випадок розриву з телеведучою.

Виявляється, багатий коханець заплатить Вікторії після розриву відносин немаленьку суму. "Для цього Алекс вже давним-давно запропонував певний відсоток від усіх своїх проектів, які він робить, - цитує Боню журнал" ОК! ". - Це щоб у мене була страховка. Ось так мислить мій чоловік. Алекс впевнений, що це набагато важливіше . І я знаю, що цей відсоток у мене завжди буде, якщо, не дай бог, щось станеться. Ну а зараз я непогано заробляю сама ".

Зірка пояснила, що фінансова страховка на випадок розриву у неї є, а про пропозицію руки і серця вона і не мріє. "Вийти заміж мені пропонували абсолютно всі чоловіки, з якими я зустрічалася. Алекс - в тому числі. І справа не в тому, що я не хочу виходити заміж. Ми обидва хочемо, щоб це було грандіозне свято, але поки не готові зробити його таким , як мріємо. та й яка різниця, чи є в паспорті штамп, якщо ми один одного любимо? " - зазначила Боня.


При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...