Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Світлана і Федор Бондарчук розлучаються?

Світлана і Федор Бондарчук розлучаються?

 13-02-2016, 19:47       Marianna_777       1642     
Вчора відразу в декількох інтернет-виданнях з'явилася інформація про те, що після 25 років шлюбу одна з найміцніших пар вітчизняного шоу-бізнесу розлучається. Останні новини про розлучення Федора Бондарчука і його дружини Світлани з'явилися після того, як жінка не з'явилася ні на церемонії вручення кінонагород «Золотий орел», яка проходила минулого місяця, і де режисерові вручили нагороду за кращу чоловічу роль. Не було Світлани і на недавній прем'єрі картини «Чемпіони: Швидше. Вище. Сильніше », де брав участь її син Сергій.

Світлана і Федор Бондарчук розлучаються?

Вперше про те, що в родині Федора Бондарчука щось негаразд, заговорили кілька місяців тому: тоді Світлана несподівано змінила в Інстаграме прізвище, поставивши замість відомого режисерського своє дівоче - Рудська. Втім, дуже швидко прізвище повернулася на місце, а тим хто зацікавився такими дивними змінами, Світлана відповіла, що це сталося випадково, і вона не збирається відмовлятися від такого відомого прізвища навіть в разі розлучення.

Ніяких коментарів на тему розлучення пара поки не дає, проте в мережі вже з'явилися розмови про те, що приводом для розладу в знаменитій родині міг стати роман Федора. Режисерові приписували стосунки з актрисою Яніною Студіліною, яку він знімав у картині «Сталінград».
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...