Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Меріл Стріп стане оперною дівою

Меріл Стріп стане оперною дівою

 23-10-2014, 00:04       o_sem       1286     
Меріл Стріп стане оперною дівою


Режисер Стівен Фрірз готується до зйомок фільму про легендарну оперну діву минулого сторіччя Фостер Джеккінс. За чутками, стрічка буде розкішною, адже бюджет для неї не пошкодують. Не дивно, що для такого фільму вирішили запросити оскароносну акторку Меріл Стріп. Інсайдери запевняють, що акторка вже обдумала пропозицію і схильна прийняти її. Тож, скоріше за все, саме Меріл перевтілиться у ексцентричну оперну співачку.

Фостер Дженкінс цікава тим, що вона була дійсно незвичайною оперною дівою. Без сумнівів, можна сказати, що її голос був унікальним. На відміну від всіх інших оперних співачок, вона не мала ні музичного слуху, ні відчуття ритму, до того ж, вона зовсім не могла тримати ноту.

Як писав її сучасник у 1957 році - критик Даніель Діксон: «Вона кудкудакала і волала, трубила і вібрувала так, що було одночасно страшно і смішно слухати». Її акомпаніатор часто ледве міг стримати сміх під час концерту. Глядачі у залі ж, не стримували свого реготу, проте, вперта Фостер вважала, що це професійна заздрість.

Партнером Меріл стане англійський актор Хью Грант. Він виконає роль партнера і менеджера Дженкінс, який був впевнений, що голос його підопічної – просто чарівний і надзвичайно гарний.

Меріл Стріп стане оперною дівою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...