Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хіларі Клінтон знову з’явиться у Vogue?

Хіларі Клінтон знову з’явиться у Vogue?

 5-11-2014, 16:00       o_sem       1634     
Хіларі Клінтон знову з’явиться у Vogue?


Напевно, ви і не знали, що відомий політик Хіларі Клінтон вже позувала для обкладинки одного з найвідоміших модних журналів сучасності - Vogue. Проте, це так. Ще у далекому 1998 році Хіларі стала головною героїнею чергового номеру Vogue, тоді ще, як перша леді Сполучених Штатів Америки.

Вона позувала для відомого фотографа Ені Лейбовіц. Для фотосесії була обрана сукня з темно-червоного оксамиту від Oscar de la Renta. До речі, Хіларі завжди віддавала перевагу саме цьому дизайнеру, і ніколи не приховувала своєї прихильності.

Варто зазначити, що у модній тусовці ні для кого не секрет, що Анна Вінтур – головний редактор Vogue і Хіларі Клінтон – давні подруги, які постійно підтримують одна одну. Тому, чутки про те, що Хіларі стане героїнею нового випуску журналу, здаються не такими вже й фантастичними.

Чутки почали ширитися після того, як обидві впливові жінки були помічені на примірці у офісі Майкла Корса. Проте, представники Vogue поспішили заперечити цьому і, зазначили, що «Анна просто зайшла привітати Хіларі». Проте, модне суспільство не спішить довіряти цим словами. Що ж, почекаємо доки ця ситуація не стане більш зрозумілою і сподіваймося, що Клінтон все ж таки прикрасить черговий номер Vogue.

Хіларі Клінтон знову з’явиться у Vogue?

Хіларі Клінтон знову з’явиться у Vogue?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...