Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джордж і Амаль Клуні готові до дитини?

Джордж і Амаль Клуні готові до дитини?

 20-11-2014, 15:00       o_sem       1482     
Джордж і Амаль Клуні готові до дитини?


Західні засоби масової інформації нещодавно приголомшили суспільство звісткою про те, що пара Джордж і Амаль Клуні готові до нового етапу у своїх стосунках. Звісно, після пишного весілля і вінчання, цим кроком має стати дитина. Але, як стверджують інсайдери, пара не збирається самостійно народжувати дитину. Вони планують взятися за всиновлення. Скоріше за все, це буде сирота із зони воєнних конфліктів. Таким чином, вони одразу «вб’ють двох зайців»: по-перше, зможуть дати дитині з такою тяжкою біографією гідну опіку та виховання, а по-друге, привернуть увагу світової спільноти до проблем дітей-сиріт у таких країнах як Сирія, чи інших «гарячих» точках на мапі планети Земля.

Крім того, діти, навіть прийомні, як відомо, надзвичайно зближують подружжя, та й батько Амаль ще до весілля недвозначно натякав Джорджу на те, що він вже давно мріє про онуків. Тож, і цю проблему може вирішити всиновлення.

Нагадаємо, що весілля пари відбулося ще два місяці тому, і стало однією з найграндіозніших подій цього року. Воно зібрало надзвичайну кількість селебриті, які прибули привітати наречених, а саме дійство може позмагатися за звання найдорожчого весілля за останні десятиріччя.

Джордж і Амаль Клуні готові до дитини?
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...