Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ксенія Бородіна влаштувала фотосесію для маленької Теї

Ксенія Бородіна влаштувала фотосесію для маленької Теї

 6-01-2016, 11:30       Marianna_777       1520     
Ведуча «Дому-2» Ксенія Бородіна, наприкінці грудня подарувала своєму чоловікові Курбану доньку Тею, порадувала шанувальників важливою новиною з життя новонародженої дівчинки. Крихітна Теона вже встигла стати героїнею першої у своєму житті фотосесії, яку для неї влаштували тато і мама, запросивши додому фотографа, що спеціалізується на знімках за участю найменших.

Ксенія Бородіна влаштувала фотосесію для маленької Теї

За визнанням Ксенії Бородіної, захід був для неї дуже хвилюючим - молода мама переживала, як все пройде. Але схоже, результатом Ксенія з Омаром залишилися задоволені. Телеведуча через мікроблог подякувала фотографа за роботу і створену приємну атмосферу під час зйомок. Ксенія Бородіна також додала, що показувати отримані знімки шанувальникам вона не буде, ці фотографії тільки для її родини та близьких.

Втім, і Ксенія, і її чоловік Курбан майже синхронно опублікували в мікроблогах однаковий зворушливий кадр - ніжні п'яточки новонародженого немовляти, що визирають з-під пухнастого рожевого пледа. Кому належать ці милі ніжки, можна тільки здогадуватися.

Ксенія Бородіна влаштувала фотосесію для маленької Теї

Під цим фото щасливий батько Курбан Омаров розповів фанатам про те, як росте його обожнювана маленька Тея. «Вона спить, грає, роздивляється оточення і разом з татом впевнено набирає вагу, поки наша мама її стрімко втрачає. Про життя фотомоделі поки не замислюється, каже, ще молоко на губах не обсохло », - в жартівливій манері написав Курбан.

Ксенія Бородіна в ці дні, дійсно, шукає ефективний спосіб розстатись з кілограмами, які вона набрала за час вагітності. Їх не так багато - вісім, але й вони викликають у молодої мами легку паніку. Не так давно за порадою і підтримкою з цього приводу Ксенія Бородіна звернулася до прихильниць. Але віддані фанати не стали радити дієти, а запевнили, що скоро вона повернеться у свою звичну вагу. Але все ж зараз головна турбота Ксенії - догляд за новонародженою дочкою Теєю. Дівчинка стала першою спільною дитиною Бородіної і її чоловіка Курбана Омарова. Малятко всього два тижні тому з'явилася на світ, а до неї вже прикута загальна увага. Фанати Бородіної роздивляються кожне фото за участю Теї, яке з'являється в мікроблозі молодої мами. Однак показувати доньку крупним планом Ксенія Бородіна, судячи з усього, не планує.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...