Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Лоті Мосс продовжує сімейну традицію (фото)

Лоті Мосс продовжує сімейну традицію (фото)

 1-11-2014, 15:00       o_sem       1068     
Лоті Мосс продовжує сімейну традицію (фото)


Все більше зіркових родичів вирішують «йти слідом» за своїми відомими і знаменитими членами сім’ї. Наразі, формуються цілі династії зірок. Так, зведена сестра відомої манекенниці і топ-моделі Кейт Мосс – Лоті, також вирішила стати моделлю.

Нещодавно стало відомо, що Лоті Мосс у день свого шістнадцятиріччя підписала контракт із відомим модельним агентством. Тепер вона, як і сотні інших дівчат, почне свою боротьбу за місце на подіумі. І поради від її відомої сестри можуть стати їй у нагоді, й дати можливість досягти успіху швидше і з меншою кількістю помилок, ніж у будь-якої іншої дівчини її віку.

Зазначимо, що Лоті отримала цей контракт не тільки завдяки своєму відомому прізвищу, а ще й завдяки своїм власним досягненням. Молодша Мосс вже встигла знятися у доволі успішній рекламній кампанії для бренду одягу Calvin Klein. А також вона вже прийняла участь у декількох фотосесіях для відомих глянцевих журналів. Тож, досвід у неї є. Крім того, дівчина має чудові модельні параметри і привабливу зовнішність.

А нещодавно стало відомо, що Лоті стала головною героїнею рекламної кампанії колекції осінь-зима молодіжної лінії одягу Valentino RED. Знімки вийшли динамічними й яскравими, і, навіть, трохи по-дитячому милими. Схоже, що Лоті має всі шанси стати запитаною моделлю і побудувати чудову кар’єру.

Лоті Мосс продовжує сімейну традицію (фото)

Лоті Мосс продовжує сімейну традицію (фото)

Лоті Мосс продовжує сімейну традицію (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...