Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Кіра Найтлі вагітна

 15-12-2014, 19:00       o_sem       2278     
Кіра Найтлі вагітна


Іноді, чутки – це прояв фантазії різноманітних журналістів, проте, іноді, вони виявляються правдою, яку хотіли приховати. Ще у кінці жовтня на сторінках деяких видань з’явилася інформація про те, що відома акторка Кіра Найтлі чекає на дитину. Проте, тоді мало хто всерйоз поставився до цих новин, адже аналогічні чутки з’являлися ледве не кожного місяця і ніколи не мали під собою підґрунтя. Проте, через декілька тижнів до обговорення можливої вагітності акторки приєдналися ледве не всі засоби масової інформації та блогери світу.

Основним приводом для чуток стали сукні, які Кіра почала носити. На відміну від свого звичайного стилю, тепер вона обирала сукенки вільного крою, які могли не тільки прикрити її животик, а й не заважали її рухам. Крім того, на одному з останніх заходів, акторка категорично відмовилася від вживання будь-яких алкогольних напоїв. Ну, і наостанок, папараці стверджували, що завжди струнка, іноді, аж занадто, Кіра почала поступово набирати вагу, що відбилося на всіх частинах її тіла.

А тепер акторка вирішила розвіяти будь-які сумніви. Вона сама зізналася, через своїх представників, що насправді вагітна. Проте, одразу попередила, що всі інші подробиці будуть триматися у суворому секреті, а Кіра не буде давати ніяких спеціальних інтерв’ю щодо свого «цікавого» стану.

Кіра Найтлі вагітна
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...