Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Стіві Уандер став батьком

Стіві Уандер став батьком

 20-12-2014, 15:30       o_sem       1336     
Стіві Уандер став батьком


Вік не може бути перепоною для народження дитини. Головне, щоб здоров’я дозволяло. Принаймні, у цьому впевнений відомий співак Стіві Уандер. У свої шістдесят чотири роки він у чергове став батьком. У його подруги Томікі Робін Брейсі народилася донечка, яку назвали Ніа. До речі, це вже друга спільна дитина пари.

Зазначимо, що, коли на початку осені стало відомо про вагітність Томікі, преса одразу почала розповсюджувати інформацію про те, що пара чекає на трійню. Проте, вже через декілька тижнів Стіві сам спростував ці чутки на одному з телевізійних шоу.

Але, не це найдивніше. Ніа стала вже дев’ятою його дитиною. Він має вісім дітей від п’яти різних жінок. При чому, найстаршому з них – тридцять дев’ять років, а наймолодшому – всього один рочок. І, за словами самого Стіві, це ще не все. Він планує найближчим часом «постаратися» над ювілейною десятою дитиною.

На питання про те, що ж допомагає йому залишатися у такій гарній формі, Уандер відповідає не дуже прямо. Однак, головним фактором впливу, на його думку, стала надзвичайна музика, яка оточує його з усіх боків постійно. І для своїх дітей він також намагається створювати аналогічні умови, аби і вони якомога довше залишалися молодими й активними.

Стіві Уандер став батьком

Стіві Уандер став батьком
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...