Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Різ Уізерспун розповіла про розлучення

Різ Уізерспун розповіла про розлучення

 24-12-2014, 20:30       o_sem       1420     
Різ Уізерспун розповіла про розлучення


Якою б відомою не була жінка, і які б гонорари вона не отримувала вона, перш за все, залишається жінкою. І найголовніше для неї – сім’я і коханий чоловік. Принаймні, так стверджує відома акторка Різ Уізерспун. Звісно, ви пам’ятаєте її за ролями милих і наївних дівчат-білявок.

У житті ж цієї жінки все не так райдужно, як у її героїнь. Нагадаємо, що у 2006 році вона розлучилася зі своїм чоловіком Райаном Філіпом. Як виявилося, ця подія доволі сильно вплинула на акторку. Після тріумфу у фільмі «Перейти межу», де вона зіграла роль Джун Картер Кеш, другу дружину кантрі-співака і композитора Джоні Кеша, її почали переслідувати негаразди. Її акторська гра значно погіршилася. Сама акторка зізнається, що їй доводилось «працювати, не відчуваючи ніякої енергії», і все це через розлучення і внутрішню пустоту. Звісно, публіка помітила це і, як результат, у 2012 році Різ потрапила до антирейтингу New Yorker «зірок, які більше не являються золотом Голівуду». Звісно, це дуже засмутило і неприємно вразило акторку.

Проте, нарешті, вона змогла перебороти свої проблеми. І допомогло їй у цьому нове кохання – Джим Тот. Вже у цьому році вона знялася у новій стрічці «Дика», в якій Уізерспун постала у принципово новому для себе образі. Критики високо оцінили її роботу. А також у 2014 була представлена ще одна стрічка за її участю «Вроджений порок», яка так само стала для неї доволі успішною. Вітаємо Різ з її перемогою над депресією, і бажаємо нових творчих досягнень.

Різ Уізерспун розповіла про розлучення
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...