Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Анджеліна Джолі розповіла про складнощі шлюбу

Анджеліна Джолі розповіла про складнощі шлюбу

 25-12-2014, 13:00       o_sem       1393     
Анджеліна Джолі розповіла про складнощі шлюбу


Відома акторка, а віднедавна, ще й режисер Анджеліна Джолі розповіла у своєму інтерв’ю виданню Women’s Weekly про свій шлюб. Виявляється, не дивлячись на зірковий статус обох у подружжі, вони максимально намагаються бути «нормальними». Вони люблять проводити багато часу вдома, присвячуючи весь вільний час своїм чадам і один одному.

Варто зазначити, що Анджеліна та Бред – батьки аж шість разів. Їхні діти дуже різні, проте, пара виховує їх так, щоб вони не відчували цієї різниці. Хлопчики і дівчатка у чудових відносинах і завжди підтримують один одного.

Крім того, Анджеліна зазначила, що, на її думку, шлюб – це постійна робота над спільними проблемами. Виявляється, вони з Бредом прикладають чимало зусиль для того, щоб кожен у їхній сім’ї почувався комфортно.

«Це постійна робота, яка не терпить зволікань. Тому, якщо ви хочете створити по-справжньому щасливу і гармонійну сім’ю, то ви маєте бути до цього готовими, інакше у вас нічого не вийде», - сказала зірка.

Нагадаємо, що, нещодавно, навколо їхньої сім’ї спалахнув справжній скандал. Папараці сфотографували сварку акторів у готелі Сіднею, після якої Бред демонстративно вийшов із номеру. Тоді деякі видання говорили про можливе розлучення пари. Проте, схоже, що їм вдалося подолати цю кризу, і тепер між ними знову панує мир і злагода. З чим ми їх власне і вітаємо.

Анджеліна Джолі розповіла про складнощі шлюбу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...