Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Фергі та Джош Дюамель поділилися різдвяною листівкою

Фергі та Джош Дюамель поділилися різдвяною листівкою

 28-12-2014, 20:30       o_sem       863     
Фергі та Джош Дюамель поділилися різдвяною листівкою


Католицьке Різдво є одним із найважливіших свят у всьому році для жителів Європи, Сполучених Штатів Америки й інших держав, де основне віросповідання – католицизм. Звісно, і зірки світового масштабу не відмовляють собі у задоволенні святкувати ці свята традиційно у колі сім'ї.

Одна з цих традицій спонукає створювати спеціальні різдвяні листівки, які відрізняються від тих, що майорять на прилавках наших магазинів тим, що кожна листівка дуже індивідуальна – на ній зображені ті, хто відправляє листівку. Таким чином, родичі з найвіддаленіших куточків планети отримують не тільки щирі привітання, а й безцінні світлини своїх найдорожчих родичів.

Навіть, не дивлячись на те, що Різдво вже пройшло, зірки продовжують підтримувати святковий настрій, викладаючи на своїх сторінках у соціальних мережах власні листівки. Так, на сторінці Фергі у Instagram з'явилась їхня сімейна листівка. На ній зображений її маленький синочок Аксель. Видно, молоді батьки Фергі та Джош Дюамель не можуть надивитися на свого синочка, тому вирішили поділитися цим промінчиком сонця з усіма-усіма родичами.

До речі, як розповіла сама співачка, у свої півтора рочки Аксель вже потроху починає розмовляти. Ну і звісно, малеча – палкий прихильник творчості мами та й музики взагалі.

Фергі та Джош Дюамель поділилися різдвяною листівкою

Фергі та Джош Дюамель поділилися різдвяною листівкою
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...