Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Гвінет Пелтроу на сторінках Marie Claire (фото)

Гвінет Пелтроу на сторінках Marie Claire (фото)

 5-01-2015, 22:30       o_sem       1260     
Гвінет Пелтроу на сторінках Marie Claire (фото)


Акторка Гвінет Пелтроу стала головною героїнею чергового випуску жіночого журналу Marie Claire. Вона прийняла участь у фотосесії, деякі світлини з якої ми можемо побачити вже зараз. Крім того, вона дала інтерв’ю, в якому розповіла про своє розлучення і стосунки з колишнім чоловіком Крісом Мартіном.
Нагадаємо, що акторка розлучилась зі співаком у березні 2014 року. Після їх шлюбу залишилось двоє спільних дітей.

За словами Гвінет, вони разом дуже наполегливо і тяжко працювали над їхніми стосунками. І ця робота після розлучення не завершилась. Вони пообіцяли один одному заради дітей залишатись друзями і спілкуватись не зважаючи ні на що. За дев’ять місяців вони досягли певних результатів. Кріс постійно бачиться з дітьми, а їхні відносини щоразу покращуються. Гвінет, навіть, іноді, здається, що саме такими їхні стосунки мали б бути під час шлюбу.

Щодо стосунків Кріса з іншими жінками, зокрема з Дженіфер Лоуренс, то Гвінет не ревнує колишнього чоловіка. Акторка чесно визнає, що після завершення шлюбу він має повне право спілкуватись з тим, з ким йому захочеться спілкуватись, і від неї це не має залежати. А от інсайдери стверджують, що хоча Гвінет ніколи активно і не виказувала антипатії по відношенню до Лоуренс, вона ніколи і не сприймала їхній роман всерйоз – акторка була впевнена, що це лише тимчасові відносини, які нізащо не переростуть у щось більш серйозне.

Гвінет Пелтроу на сторінках Marie Claire (фото)

Гвінет Пелтроу на сторінках Marie Claire (фото)

Гвінет Пелтроу на сторінках Marie Claire (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...