Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ігі Азалія страждає від упередженості

Ігі Азалія страждає від упередженості

 13-01-2015, 13:30       o_sem       1274     
Ігі Азалія страждає від упередженості


Молода й амбіційна двадцяти чотирьох річна реп-виконавиця Ігі Азалія для свого віку досягла надзвичайних висот. Вона отримала ряд престижних нагород, її пісні займають перші щаблі у найбільш рейтингових хіт-парадах, її концерти проходять з аншлагом, а нові платівки - розмітають з полиць магазинів. Проте, виявляється, що весь цей успіх дістається їй значно більшими зусиллями.

Ігі в чергове наголосила, що постійно страждає від сексизму. Вона впевнена, що нещадна критика, яка постійно обвалюється на неї, не дивлячись на зростаючу популярність, викликана не стільки тим, що їй не вистачає таланту, а тим, що вона - жінка. Крім того, багатьох дивує, що білошкіра австралійка змогла досягти таких успіхів у реп-індустрії.

Сама ж Ігі впевнена, що расизм і сексизм, які панують у шоубізнесі давно, час викорінювати, і вона всіма доступними способами буде цьому сприяти.
Наразі, співачка намагається максимально зменшити кількість переживань у своєму житті і спокійніше реагувати на скандали і критику, адже це згубно впливає на її здоров’я.

Нещодавно, напередодні Нового Року, Азалія пообіцяла своїм прихильникам дбайливіше ставитися до власного здоров’я і «зменшити кількість драм у власному житті».

Ігі Азалія страждає від упередженості
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...