Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Джуліана Мур вважає себе щасливицею

Джуліана Мур вважає себе щасливицею

 13-01-2015, 20:30       o_sem       1051     
Джуліана Мур вважає себе щасливицею


Відома акторка Джуліана Мур нещодавно презентувала свою нову роботу – драму «Все ще Еліс». Сюжет фільму розповідає про складності спілкування між поколіннями і, взагалі, між людьми. У своєму останньому інтерв’ю виданню People, акторка розповіла про фільм, нагороди і свої сімейні відносини.

У «Все ще Еліс» постійно зачіпається проблема батьків і дітей. Ця тема близька й зрозуміла Джуліані. Вона виховує двох дітей- сімнадцятирічного Калеба і дванадцятирічну Лів. У них у сім’ї доволі близькі стосунки. Мама та діти доволі просто знаходять спільну мову. У інтерв’ю акторка розкрила один секрет, як стати ближчими до своїх чад, особливо, якщо вони підлітки:
«Дозволяйте підліткам їсти некорисну їжу – це цілком нормально. Якщо ви не зробите цього, то вони підуть кудись, де її можна буде їсти, і питати вашого дозволу не стануть. Якщо ви хочете бути поруч, то просто візьміть ініціативу у свої руки і купіть їм щось смачненьке», - ось такий простий і, схоже, дієвий рецепт від Джуліани.

Не дивлячись на те, що Мур вже чотири рази була номінована на престижну премію «Оскар» і ні разу її не отримала, Джуліана не мріє про статуетку. За її словами, вона щаслива працювати у нових і цікавих проектах, а отримання якихось звань для неї - не на першому місці.

Джуліана Мур вважає себе щасливицею
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...