Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Інтригуюче інтерв’ю з Джеком О’Коннелом

Інтригуюче інтерв’ю з Джеком О’Коннелом

 20-01-2015, 17:00       o_sem       955     
Інтригуюче інтерв’ю з Джеком О’Коннелом


Молодий і амбіційний актор - Джек О’Коннел розповів про те, як проходили зйомки «Незламного», про його історичну достовірність, про тяжкість роботи з Анжеліною Джолі та про нові вершини у його кар’єрі. Юна глядацька аудиторія певно пам’ятає Джека з таких молодіжних фільмів, як «Це - Англія», «Райське озеро», а також за серіалом «Skins». Така різка зміна амплуа – із «тяжкого підлітка» на історичного героя – доволі важка та неочікувана. Проте, схоже, Анжеліна не помилилась у своєму виборі. Коли Джека запитали, чому, на його думку, саме його вибрали для цієї ролі, він відповів так:

«Анжеліна шукала когось, хто був би здатен поставити себе на місце людини того покоління. Актора, який досить достовірно відчуває ті роки. Мені пощастило, бо я був завжди дуже близьким зі своїми бабусею та дідусем. Вони – діти війни. Я завжди захоплювався ними і з задоволенням слухав їхні історії».

Нагадаємо, що у драмі «Нескорений» в основу покладена реальна історія легкоатлета Луі Замперіні, який у 1936 році приймав участь у олімпійських іграх у Берліні, де заслужив прихильність фюрера, не дивлячись на те, що він не отримав перемоги. А під час Другої Світової війни служив у ВПС США, пережив авіакатастрофу, а потім потрапив у полон до японців.

Як розповів двадцяти чотирирічний актор, Луі приймав найактивнішу участь у створенні фільму. Він підключався на всіх етапах: від написання сценарію, до безпосередніх зйомок деяких сцен. Він намагався допомогти зробити фільм максимально достовірним, аби він дійсно передавав не тільки події тих років, а ще й почуття їхніх головних героїв. Він дуже підтримував Джека і всіляко допомагав йому.

Інтригуюче інтерв’ю з Джеком О’Коннелом

Інтригуюче інтерв’ю з Джеком О’Коннелом


Звісно, не обійшлось і без запитання про фізичну форму актора. Протягом фільму він постає перед нами у різноманітному фізичному стані – то він легкоатлет у розквіті сил, то змучений голодом військовополонений. Виявилось, що О’Коннелу не вдалося самостійно так змінити свою фізичну форму. Йому допомагала ціла група тренерів і дієтологів. Робота професіоналів очевидна – у різних епізодах фільму перед нами постає ніби, взагалі, інша людина.

Інтригуюче інтерв’ю з Джеком О’Коннелом


Щодо Анжеліни Джолі, Джек запевнив що, не дивлячись на те, що «це та сама Анжеліна Джолі – зірка екрану, кумир мільйонів», вона поводить себе як абсолютно нормальна і товариська людина. Вони завжди спілкувались «на рівні», й юний актор ніколи не відчував від неї «надмірності». Проте, вдячний він їй не лише за це, але й за роль, яка на його думку, стане визначною у його кар’єрі. Він розуміє, що саме ця роль стане для нього справжнім стартом у по-справжньому велике кіно. Тож, зупинятись на досягнутому О’Коннел не збирається. Він готовий працювати у рази більше, аби тільки не розчаровувати публіку і розвиватись, як артист.
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...