Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Fendi запросила зірок (фото)

Fendi запросила зірок (фото)

 22-01-2015, 21:00       o_sem       1224     
Fendi запросила зірок (фото)


Відома компанія Fendi, що спеціалізується на виготовленні модних і стильних сумок для жінок, запросила в якості дизайнерів трьох зірок, які показали себе, як справжні модниці. Ця честь випала акторці Сарі Джесіці Паркер, моделі Джордан Данн і співачці Ріані.

Всі вони будуть вигадувати новий дизайн для моделі сумки 3Baguette, що була випущена в кінці минулого року. Зазначимо, що така дивна для сумки назва – це просто зменшенно-ласкава форма від слова bag – сумка.

Повідомляється, що кожна з зірок отримає повну свободу дій, тож, наразі, ніхто навіть уявити не може, що вийде в кінці. Приводом для старту такої акції стало відкриття нового бутіку бреду на легендарній Медісон-авеню у Нью-Йорку.

Також важливо зазначити, що така колаборація – абсолютно не комерційна. Всі кошти, отримані від продажу їхньої модифікації, будуть переведені у благочинні організації, які вони самі обрали. Сара направила гроші у Фонд мозкових травм, Джордан – Американську асоціацію по боротьбі зі серповидною клітковою анемією, а Ріана вирішила допомогти фонду Clara Lionel Foundation.

Наразі, поки що не відомо коли саме будуть презентовані роботи зірок, проте, бренд обіцяє, що не змусить нас чекати занадто довго. Тож, і ми з нетерпінням чекаємо.

Fendi запросила зірок (фото)

Fendi запросила зірок (фото)

Fendi запросила зірок (фото)

Fendi запросила зірок (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...