Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Заміну Фріді Джаніні знайдено

Заміну Фріді Джаніні знайдено

 23-01-2015, 15:37       o_sem       849     
Заміну Фріді Джаніні знайдено


Модний Будинок Gucci врешті-решт визначився з тим, хто займе місце креативного директора після Фріди Джаніні. Не дивлячись на різноманітні чутки, що постійно з’являлись у мережі, вони так і не підтвердились. Новим креативним директором став основний кандидат на цю роль – Алесандро Мікеле.

Як заявило керівництво бренду, Алесандро був вибраний абсолютно не випадково. Відбір був жорстким і надзвичайно ретельним. Рішення взяти саме Мікеле опирається на його сучасне бачення бренду, яке він тепер зможе повністю реалізувати, адже йому надається повна свобода дій, так як його бачення про майбутнє Gucci повністю співпадає з баченням керівництва.

Нагадаємо, що Фріда мала покинути бренд лише у середині лютого, проте, пішла на початку січня. У результаті велика кількість процесів була поставлена під загрозу. Тоді відповідальність взяв на себе саме Алесандро. Він зміг достойно провести показ чоловічої колекції у Мілані й довести свою професійну спроможність краще, за будь-кого іншого. Тож, абсолютно не дивно, що саме його призначили на цю посаду.

На це місце також претендували Рікардо Тіши, Джозеф Альтузарра, Еді Сліман і Крістофер Кейн, а також, за чутками, навіть Том Форд.

Заміну Фріді Джаніні знайдено
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...