Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Шакіра народила

 31-01-2015, 18:00       o_sem       843     
Шакіра народила


Нещодавно, у засобах масової інформації з’явилась інформація про те що, Шакіра і Жерар Піке вдруге стали батьками. Про це розповіли інсайдери з близького оточення пари.

Судячи з їхніх слів, вчора у госпіталі Quiron Tecknon у Барселоні Шакіра народила шляхом кесарівого розтину. Не дивлячись на те, що Шакіра не велика прихильниця хірургічного втручання, кесарів розтин був виправданий медичними показами, тож їй довелось змиритись із цим. У Жерара і Шакіри другий хлопчик. Судячи із того, що співачку доставили у госпіталь лише за добу до пологів, можна зробити висновок, що вона до останнього почувала себе надзвичайно добре. Тож, можемо припустити, що весь процес пройшов без проблем.

Тільки що стало відомо, що Шакіра офіційно підтвердила цю інформацію. На її сторінці у соціальній мережі її офіційний представник написав:
«Ми раді повідомити, що народився Саша Піке Мебарака. Хлопчик народився о 21.54 двадцять дев’ятого січня у Барселоні. Саша – це ім’я, яке має грецьке та російське коріння, воно означає «захисник вітчизни» і «воїн». У клініці підтвердили, що мати і малюк почувають себе добре і повністю здорові».

Нагадаємо, що саме у Барселоньському госпіталі Quiron Tecknon два роки тому на світ з’явився перший син пари - Мілан. Ми щиро вітаємо пару і зичимо здоров’я мамі та новонародженому.

Шакіра народила

Шакіра народила
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...