Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

Зірки і фемінізм (фото)

 2-02-2015, 15:54       o_sem       991     
Зірки і фемінізм (фото)


На сьогоднішній день питання фемінізму стоїть вже не так гостро, у порівнянні з серединою двадцятого сторіччя. Жінки отримали значні права у всіх розвинутих державах світу. Але, не дивлячись на це, у суспільстві ще має місце дискримінація за гендерною ознакою.

Серед зірок всесвітнього масштабу чимало тих, хто щиро підтримує ідею фемінізму. Ось вам приклади деяких висловлювань відомих жінок щодо цього.
Бейонсе всіляко підтримує ідею фемінізму. Вона говорить, що вірить у можливість рівноправ’я та впевнена, що всі мають прагнути до цього. І це абсолютно не заважає їй бути щасливою дружиною і матір’ю.

Зірки і фемінізм (фото)


Молода й яскрава виконавиця Тейлор Свіфт обурена двоякими стандартами, які панують у суспільстві. Наприклад, відношення до того, що хлопець мав багато дівчат – це майже героїзм і прояв його найкращих якостей, а дівчина яка мала багато бойфрендів – «жінка легкої поведінки». Тейлор за чесність і справедливість.

Зірки і фемінізм (фото)


Меріл Стріп своєю роботою у кіно намагається показати, що сильна жінка-лідер – це цілком реально і нормально, не дивлячись на те, що таке амплуа у Голівуді не дуже запитане. Акторка запевняє, що не дивлячись на номінальну рівність, жінки все ще залишаються «людьми другого сорту» в очах більшості чоловіків, і це просто недопустимо у сучасному світі.

Зірки і фемінізм (фото)


Із думкою колеги повністю погоджується Джиліан Андерсон і запевняє, що це проявляється навіть у такому демократичному співтоваристві, як Голівуд – жінкам платять у рази менше грошей і це нікого не обурює.

Зірки і фемінізм (фото)


Кіра Найтлі також підтримує колег у їхньому баченні проблеми. Крім того, акторка неодноразово наголошувала, що через стереотипи, які склались ще декілька століть тому, жінка має почувати себе «другорядною». Це їй нав’язує все, що її оточує – фільми і постановки, які дивляться на проблему через чоловічу призму буття, реклама й індустрія моди, які загострюють увагу виключно на фізичній привабливості, ніби жінка не має більше нічого цінного.

Зірки і фемінізм (фото)


Ну і, звісно, ми не могли тут не пригадати Ему Уотсон, яка стала рушієм руху фемінізму у минулому році. Її виступи в ООН і Всесвітньому економічному форумі у Давосі змусили замислитись над питанням фемінізму чоловіків. Вона змогла підібрати потрібні слова, аби переконати всіх у тому, що рівноправ’я – це благо. Вона наголошує на тому, що фемінізм не має досягатись ціною утиску прав чоловіків. Справжнє рівноправ’я і світовий баланс настане тоді, коли і чоловіки, і жінки зрозуміють, що побудувати повноцінне та гармонійне суспільство можна тільки власними зусиллями і на паритетних умовах.

Зірки і фемінізм (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...