Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кара Делевінь мріє поговорити з Єлизаветою ІІ

Кара Делевінь мріє поговорити з Єлизаветою ІІ

 11-02-2015, 20:00       o_sem       802     
Кара Делевінь мріє поговорити з Єлизаветою ІІ


Відома модель, акторка, співачка та дизайнер Кара Делевінь продовжує розширювати свою «сферу впливу». Їй вже мало тих професій, в яких вона у свої двадцять два роки досягла успіху. Тому вона додала до свого списку ще одну – професію журналіста.

Наразі, вона тільки починає роботу на цьому полі. Проте, одне інтерв’ю зі знаменитістю вже на її рахунку – стаття про Кім Кардашьян у новому випуску Love - це справа рук Кари. Модель і журналіст залишилась у захваті від цього спілкування. За словами Кари, інтерв’ю дозволило їй краще пізнати скандальну діву та зрозуміти, що насправді вона надзвичайно мила та добра людина. Але зупинятись на досягнутому – це не девіз Делевінь. Вона прагне до ще вищих горизонтів. Зокрема, вона хоче взяти інтерв’ю у найвідоміших особистостей сучасності.

«Я б хотіла взяти інтерв’ю у Стівена Фрайя. Розумієте, коли ви спілкуєтесь із кимось, у першу чергу, ви хочете аби вас опублікували. Тут же все трохи не так. У випадку зі Стівеном, мені просто хочеться дізнатись правду. А так само, і у королеви Єлизавети ІІ. Я б хотіла взяти інтерв’ю у неї. Мені здається, вона була б найкращою», - розповіла Кара.

Ну що ж, судячи з амбіційності й успішності Кари, ми передрікаємо їй ще й звання найскандальнішого інтерв’юера сучасності.

Кара Делевінь мріє поговорити з Єлизаветою ІІ
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...