Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Хелена Бонем Картер оголилась перед камерою (фото)

Хелена Бонем Картер оголилась перед камерою (фото)

 14-02-2015, 23:00       o_sem       5603     
Хелена Бонем Картер оголилась перед камерою (фото)


Відчайдушна й ексцентрична акторка Хелена Бонем Картер, яка запам’яталась не тільки своїми незвичайними ролями, а й стилем одягу, вирішила привернути увагу суспільства не тільки до свого вбрання. Вона повністю оголилась для нової фотосесії. А зробила вона це заради того, аби суспільство дізналось про проблеми нашої екології.

Фотосесія пройшла для некомерційної організації Fishlove, а компанію акторці склав двадцяти семи кілограмовий тунець. Ці світлини покликані привернути увагу широкого кола осіб до проблем зникнення багатьох видів риб через браконьєрство і постійне підвищення рівня споживання морепродуктів.

Акторка закликала бути більш уважними до довкілля, і намагатись не руйнувати екосистему цілої планети своїми забаганками:
«Ми всі несемо відповідальність за те, що світ у якому ми живемо може втратити через нашу безвідповідальність. Ми маємо передати Землю наступному поколінню у тому ж стані, що отримали ми, не гірше».

Цікаво, що Хелена страждала від невеликої фобії стосовно риб. Тому, за її словами, вона більш нервувала не через те, що вона оголена, а через те, що її «партнером по зйомкам» став величезний тунець. Та декілька годин зйомок серйозно змінили її ставлення до риб. Бонем Картер навіть впевнена, що позбулась своєї фобії.

Хелена Бонем Картер оголилась перед камерою (фото)

Хелена Бонем Картер оголилась перед камерою (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...