Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Скарлет Йохансон заснувала групу

Скарлет Йохансон заснувала групу

 1-03-2015, 23:00       o_sem       1053     
Скарлет Йохансон заснувала групу


Ця тендітна та надзвичайно гарна жінка ніяк не може зупинитись. Здається, що Скарлет Йохансон щодня вигадує нові способи проявити свій талант. Крім того, що вона постійно знімається у різноманітних фільмах, вона ще й постійно знімається у модних фотосесіях, з’являється на сторінках модних видань і займається розробкою і дизайном. А нещодавно стало відомо, що вона ще й усерйоз вирішила заспівати.

Акторка зібрала свою власну поп-рок групу The Singles, до складу якої увійшли самі тільки жінки: Скарлет, Джулія Халтіган, Кендра Морріс, Есті Хайм і Холі Міранда. До того ж, дівчата вже встигли записати свій перший сингл і викласти його у мережу. Особливих прихильників вони поки що не назбирали, але пісенька доволі весела і цілком можливо, що далі все буде ще краще, адже це тільки перша спроба для The Singles. Вони обіцяють, що далі їхні пісні ставатимуть тільки більш веселими і динамічними.

Варто нагадати, що це вже не перша спроба Йохансон «пробитись» на музичний Олімп. У далекому 2008 році вона представила свій перший альбом Anywhere I Lay May Head. Проте, критики тоді не оцінили її спробу і доволі жорстко розкритикували. Продажі також не були високими. Що ж, можливо у компанії ще чотирьох красунь їй вдасться краще?

Скарлет Йохансон заснувала групу
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...