Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Почата робота над сіквелом «Дня незалежності»

Почата робота над сіквелом «Дня незалежності»

 6-03-2015, 20:00       o_sem       816     
Почата робота над сіквелом «Дня незалежності»


Всіх любителів фільму «День незалежності» чекає приємна новина – режисер Ролан Еммеріх все ж вирішив створити продовження історії. Більше того, у продовженні фільму ми побачимо Джеффа Голдбюма і молодого та амбіційного Ліама Хемсворта, який встиг полюбитись глядачам завдяки «Голодним іграм». А от Уілл Сміт, який грав у оригінальній стрічці 1996 року, після довгих перемовин, все ж відмовився від участі у проекті.

Буквально декілька днів тому сам режисер повідомив про те, що актори були затверджені на головні ролі на своїй сторінці у соціальній мережі:
«радий вам повідомити, що Ліам Хемсворт і Джефф Голдблюм приймуть участь у зйомках двох майбутніх частинах сиквелу «Дня незалежності» » - написав Роланд.

Варто зазначити, що ще у 2004 році Еммеріх стверджував, що не збирається «реанімувати» цю історію. Він посилався на те, що йому не вистачає ідей для цього. А тепер стало відомо, що нас чекає навіть не один фільм, а цілих два. Схоже, його відвідала муза і допомогла з довгоочікуваним продовженням.

Нажаль, все, що відомо про продовження, це те, щ події будуть відбуватись через дванадцять-чотирнадцять років після подій першого фільму. Інші подробиці поки що зберігаються в таємниці.

Почата робота над сіквелом «Дня незалежності»

Почата робота над сіквелом «Дня незалежності»
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...