Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кейт Бланшет всиновила дитину

Кейт Бланшет всиновила дитину

 8-03-2015, 18:43       o_sem       1135     
Кейт Бланшет всиновила дитину


Останнім часом у засобах масової інформації активно обговорюють особисте життя Кейт Бланшет. Зокрема, новину про те, що вона разом з чоловіком планує всиновити дитину. До недавнього часу це були лише чутки, які нічим не були підтверджені. Та нещодавно з’явились перші реальні докази цього факту. Один з користувачів соціальної мережі Twitter опублікував фотографію Кейт з аеропорту Сіднея.

Кейт Бланшет всиновила дитину


«При посадці на літак помітив Кейт Бланшет. З нею крихітне маля» - підписав він знімок.

Одразу ж провідні видання вирішили дізнатись правду і зв’язались з представниками акторки, які підтвердии новину про те, що Кейт і її чоловік Ендрю Аптон вдочерили маленьку дівчинку на ім’я Вів’єн, з якою власне і «спіймали» Кейт у аеропорту. Крім того, цю інформацію тако підтвердила одна з найближчих подруг Бланшет.

Нагадаємо, що Кейт і Ендрю одружились ще у 1997 році. Зпоміж усіх голлівудських пар цю пару, напевно, можна вважати однією з найміцніших і найменш публічних. Вони дружнє і міцне подружжя, яке виховує трьох хлопчаків – 13-річного Дешієла, 10-річного Романа і 7-річного Ігнатіуса. А тепер їхня дружня сім’я прийняла ще одне дитя - Вів’єн, з чим ми власне і хочемо їх привітати.

Кейт Бланшет всиновила дитину

Кейт Бланшет всиновила дитину
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...