Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ріана стане героїнею фільму

Ріана стане героїнею фільму

 13-03-2015, 21:00       o_sem       941     
Ріана стане героїнею фільму


Талановита співачка, та ще й не погана акторка Ріана знову прийме участь у зйомках фільму. Проте, цього разу це буде особлива стрічка – Рірі зіграє саму себе у біографії.

Цю новину розповів Пітер Берг, який стане режисером нової стрічки. Він вже співпрацював з Ріаною під час зйомок фантастичного фільму «Морський бій» і його вразила історія співачки та її акторська гра. Тоді в нього у голові і з’явилась ідея розповісти про неї ще більше усьому світові.

«Проект представить глядачам не упереджений погляд на життя Ріани і її творчість: у своєму фільмі ми покажемо, як вона стала іконою у світі музики» - поділився планами Берг.

Крім того, режисер зазначив, що через творчість вони будуть намагатись показати як з часом і віком змінювалась особистість співачки. Чим їй довелось пожертвувати заради відомості і популярності, чому вона навчилась за всі ці роки у шоу-бізнесі і про що вона мріє наразі, коли стала всесвітньо відомою зіркою. Тобто, це буде не звичайний музикальний фільм, а повноцінна біографія.

Сама співачка поки що ніяк не коментувала цієї новини, але інсайдери з близького оточення зірки запевняють, що вона в захваті від цієї ідеї і вже не може дочекатись, коли вони почнуть роботу над стрічкою.

Ріана стане героїнею фільму

Ріана стане героїнею фільму

Ріана стане героїнею фільму
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...