Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Ріана мріє залишити слід у історії

Ріана мріє залишити слід у історії

 21-03-2015, 20:00       o_sem       910     
Ріана мріє залишити слід у історії


Сучасний шоу-бізнес дуже комерціалізувався і це ні для кого вже не секрет. Сучасні виконавці прагнуть максимально заробити своєю творчістю. Але залишились й ті хто створює щось нове аби для того щоб їхня творчість залишилась у історії. Як виявилось, до них відноситься і барбадоська виконавиця Ріана.

За десять років творчості, вона написала і виконала доволі велику кількість пісень. І багато з них ставали хітами, проте дуже швидко втрачали свою популярність. І тепер співачка хоче спробувати створити щось принципово нове, щось таке, що було б актуально навіть через декілька десятків і навіть сотень років. Про це вона розповіла у своєму нещодавньому інтерв’ю MTV News.

«Я записала багато пісень, дуже багато класних пісень, які стали справжніми бомбами…. Тепер я мрію записати альбом, який я могла б виконувати протягом п’ятнадцяти років і щоб жодна з пісень з нього не набридла людям і не втратила своєї актуальності. Зараз я не відчуваю тої пристрасті, яку відчувала раніше, виконуючи більшу частину своїх пісень».

Тепер всі фани зачаїли дихання у очікуванні, адже після такого прев’ю вони чекають від виконавиці її «золотий альбом» - кращий з кращих, який було б не соромно вмикати своїм дітям через багато років.

Ріана мріє залишити слід у історії
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...