Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Коко Роша показала донечку (фото)

Коко Роша показала донечку (фото)

 30-03-2015, 17:00       o_sem       1839     
Коко Роша показала донечку (фото)


Нарешті двадцяти шестирічна модель Коко Роша вперше стала матір’ю. Чи варто говорити, що вона зі своїм коханим чоловіком Джеймсом Конраном просто не тямлять себе від щастя. Інсайдери стверджують, що турботливий татусь для своєї маленької принцеси вже підготував справжній казковий замок. За чутками, він вже витратив більше мільйону доларів на облаштування всього необхідного для малечі. Друзі пар стверджують, що це вже перейшло в таку собі манію. Та чи можна звинувачувати батька у любові до своєї дитини?

А молода матуся Коко, схоже, не страждає від любові до прикмет, тому з задоволенням поділилась зі всіма своїми прихильниками першими світлинами своєї донечки, які були зроблені прямо у лікарняній палаті, в якій Коко народжувала.

«Ми з Джеймсом раді представити вам нашу здорову і надзвичайно гарну донечку Іоні. Вона ідеальна з голови до ніг!» - написала на своїй сторінці у соціальній мережі.

Одразу ж на неї з чоловіком посипався град поздоровлень і побажань від фанатів моделі.
Та на цьому вона не зупинилась і вирішила завести малечі її особисту сторінку у соціальній мережі аби ділитись там з прихильниками новинами від маленької принцеси. Її аккаунт вже має велику кількість підусників.

Коко Роша показала донечку (фото)

Коко Роша показала донечку (фото)

Коко Роша показала донечку (фото)

Коко Роша показала донечку (фото)
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...