Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Кім Кеттролл звинувачує Саманту Джонс у своїх невдачах

Кім Кеттролл звинувачує Саманту Джонс у своїх невдачах

 16-04-2015, 15:53       o_sem       699     
Кім Кеттролл звинувачує Саманту Джонс у своїх невдачах


П’ятдесяти восьмирічна акторка Кім Кеттрол, на жаль, так і не змогла влаштувати своє особисте життя. Вона тричі була заміжня, та жоден шлюб так і не зміг принести їй справжнього щастя. І звинувачує вона у цьому Саманту Джонс – персонаж, якого вона сама і виконала у серіалі «Секс у великому місті». За словами акторки, через цього персонажа в житті її почали асоціювати саме з такою сильною, незалежною і сексуально незакомплексованою жінкою, при цьому, абсолютно не помічаючи, що ці риси характеру не дуже притаманні самій Кім. Вона майже повна протилежність своєї героїні – чутлива, ніжна та доволі скромна, як на зірку світового шоу-бізнесу.

«Я розумію, що це була робота і, напевно, це було краще із того, що я коли-небудь робила. Але виходить так, що у свідомості основної маси людей я застрягла у цьому образі», - поділилась Кім з журналістами. «Останнім часом чоловіки все частіше підходять до мене лише за тим, щоб зробити селфі. При цьому, потім у доволі хамській манері заявляють, що цей знімок допоможе їм «кадрити» інших жінок. Це зачіпає мене за живе».

Та якщо абстрагуватись від негативних наслідків цього образу для самої Кім, акторка вважає, що Саманта – це чудовий і цікавий персонаж, який допоміг розкрити жінок у зовсім іншому ракурсі.

Кім Кеттролл звинувачує Саманту Джонс у своїх невдачах

Кім Кеттролл звинувачує Саманту Джонс у своїх невдачах
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...