Головна Зворотній зв'язок
Новини в Твиттер Новини в Фейсбук Новини в ВК Новини Rss

» » Пінк не комплексує через своє тіло

Пінк не комплексує через своє тіло

 15-04-2015, 11:29       o_sem       713     
Пінк не комплексує через своє тіло


За зірками пильно стежать тисячі очей. Фанати і так звані рейтери, та й прості користувачі інтернету постійно відстежують що могло змінитись у зовнішньому вигляді відомої особистості, її поведінці, звичках та намагаються якось це інтерпретувати. Деякі зірки болісно реагують на кожне зауваження, а деякі навпаки – дають гідний опір критиканам. Саме до таких відноситься відома співачка Пінк.

Нещодавно вона відвідала благочинну подію інституту дослідження онкологічних захворювань John Wayne. Світлинами звідти вона поділилась зі своїми читачами у соціальній мережі. Проте, замість того аби звернути пильнішу увагу на проблеми онкологічних захворювань, більшість підписників почали обговорювати зовнішній вигляд співачки. Багатьом здалось, що вона додала у вазі, при чому доволі багато. Це обурило Пінк і вона вирішила відповісти читачам окремим постом:

«Я бачу, що моя вага не дає вам спокою. Ви коментуєте мою фігуру на фотографії замість того щоб звернути увагу на проблему ракових захворювань. Не хвилюйтесь, я у чудовій формі і пишаюсь своїм здоровим, сильним і гарним тілом!»

Сподіваємося, що такий випад від Пінк дійсно змусить замислитись над тим, що люди наразі вважають важливим і змусить хоча б когось замислитись над насправді важливими речами.

Пінк не комплексує через своє тіло

Пінк не комплексує через своє тіло
При використанні та передруковуванні матеріалу активне посилання на сайт "Гламурчик" обов'язкове!Загрузка...